sommer-distributor Sommer Márkakereskedő
Nyíregyháza

A SOMMER Márkakereskedők országos hálózata azzal a céllal jött létre, hogy a cégcsoport termékeit, azok alkatrészeit, és a hozzájuk tartozó kiemelkedő szolgáltatásokat, egy központilag szervezett és a gyártó által támogatott formában érhessék el ügyfeleink.

Keressél minket, ha:

• felhasználóként szeretnéd otthonodat még komfortosabbá tenni
  • szerelőként szükséged van termékeinkre esetleg azok alkatrészeire
  • ipari vagy közösségi tereket üzemeltetsz és eleged van a megbízhatatlan, sokszor fél információk birtokában lévő szerelőcskékből

A SOMMER cégcsoport a következő termékcsoportok fejlesztésébe és gyártásába tartozik Európa vezető márkái közé:

• Garázskapu és ipari szekcionáltkapuk
  • Garázskapu meghajtások
  • Ipari kapumeghajtások
  • Nyíló és toló kertkapu meghajtások
  • Redőny és gyorskapu meghajtások és vezérlések
  • Kapuvasalat rendszerek és azok elemei
  • Rádiótechnika, lakásautomatizálási termékek
  • Biometrikus termékek, ujjlenyomatleolvasók
  • Sorompórendszerek
  • Alumínium bejárati ajtók
map

Cégünk 2005. évben alakult családi vállalkozás. Mielőtt megalapítottuk a Hársfalvi Kft-t, rengeteg időt töltöttünk azzal, hogy tájékozódjunk a piacon fellelhető termékekről, megismerjük azok adottságait, paramétereit. A folyamatos megfigyelés és az évek alatt felhalmozódott információk, visszajelzések alakították ki szemléletmódunkat.

Mára mondhatjuk, teljes tisztasággal látjuk a termékpalettát, melyből mi igyekszünk a legjobb ár-minőség arányúakat forgalmazni és beépíteni. Folyamatosan követve a fejlesztéseket törekszünk arra, hogy vásárlóink a legújabb információkról értesüljenek és hozzájuthassanak ezekhez a termékekhez. Célunk minél több megelégedett, visszatérő vásárló.

Mindenki törekszik jó minőségű termékekhez hozzájutni, és mindenki szereti a szépet, még ha nyílászárókról, garázskapukról, árnyékolástechnikai termékekről, belső ajtókról legyen is szó. Sokszor a döntésünkben az anyagi kereteink behatárolják a választási lehetőséget. Szeretnénk vásárlóinkhoz eljuttatni a minőségi, szép termékeket megfizethető áron.

Támogatóink:

sommer

A nyíregyházai Sommer Márkakereskedő támogatója a Sommer Kaputechnika Kft.

Térkép: